នៅថ្ងៃទី ១១-១២-១៣ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ ធនាគារ ឈីហ្វបានចូលរួមក្នុង វេទិការដ្ឋាភិបាលឌីជីថល ឆ្នាំ២០២៤ និងពិព័រណ៍រដ្ឋាភិបាលឌីជីថល និងបច្ចេកវិទ្យាឌីជីថលកម្ពុជា-អន្តរជាតិ
នៅថ្ងៃទី ១១-១២-១៣ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ ធនាគារ ឈីហ្វបានចូលរួមក្នុង វេទិការដ្ឋាភិបាលឌីជីថល ឆ្នាំ២០២៤ និងពិព័រណ៍រដ្ឋាភិបាលឌីជីថល និងបច្ចេកវិទ្យាឌីជីថលកម្ពុជា-អន្តរជាតិ នៅមជ្ឈមណ្ឌលសន្និបាត និងពិព័រណ៍កោះពេជ្រ អគារ H-L ដើម្បីបង្ហាញពីផលិតផលឌីជីថល "Chief Easy" ដែលជាកម្មវិធីកម្ចីតាមទូរស័ព្ទដៃបានរហូតដល់ ៥,០០០ដុល្លារ ដោយមិនតម្រូវឲ្យមានទ្រព្យ ព្រមទាំងអត្រាការប្រាក់ប្រកួតប្រជែងផងដែរ។

On March 11-12-13, 2024, Chief Bank participated in The Digital Government Forum 2024 and the Cambodia-International Digital Government and Digital Technology Expo
On March 11-12-13, 2024, Chief Bank participated in The Digital Government Forum 2024 and the Cambodia-International Digital Government and Digital Technology Expo at the Diamond Island Convention and Exhibition Center, Building H-L to display "Chief Easy", which is a digital micro-lending app up to $ 5,000 without collaterals and competitive interest rates.