ធនាគារ ឈីហ្វ និងសាកលវិទ្យាល័យអាមេរិកាំងភ្នំពេញ (AUPP) បានចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សារណៈនៃការយោគយល់គ្នា
ធនាគារ ឈីហ្វ និងសាកលវិទ្យាល័យអាមេរិកាំងភ្នំពេញ (AUPP) បានចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សារណៈនៃការយោគយល់គ្នាដើម្បីលើកស្ទួយឱកាសការសិក្សា និងការអភិវឌ្ឍជំនាញវិជ្ជាជីវៈជាមួយកម្មវិធីកម្ចីប្រាក់ខ្នាតតូចបែបឌីជីថល 'Chief Easy'
ធនាគារពាណិជ្ជ ឈីហ្វ (ខេមបូឌា) ម.ក និងសាកលវិទ្យាល័យអាមេរិកាំងភ្នំពេញ (AUPP) បានចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សារណៈនៃការយោគយល់គ្នាជាដៃគូយុទ្ធសាស្ត្រ ដែលបានធ្វើឡើងនៅថ្ងៃទី២៦ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ ហើយកិច្ចសហប្រតិបត្តិការនេះផ្តោតលើការលើកស្ទួយឱកាសការសិក្សា និងការអភិវឌ្ឍជំនាញវិជ្ជាជីវៈជាមួយកម្មវិធី Chief Easy ជាកម្មវិធីកម្ចីប្រាក់ខ្នាតតូចបែបឌីជីថលដែលជួយបង្កើនភាពងាយស្រួលនៃកម្ចីផ្នែកហិរញ្ញវត្ថុនៅប្រទេសកម្ពុជា។

Chief Bank and American University of Phnom Penh Forge Partnership
Chief Bank and American University of Phnom Penh Forge Partnership to Promote Access to Education, Professional Development and ‘Chief Easy’ Digital Lending Platform
Chief Bank and American University of Phnom Penh have entered into a new strategic partnership through a memorandum of understanding (MoU), signed on September 26, 2024. The collaboration focuses on promoting access to education and professional development, as well as 'Chief Easy,' a leading digital micro-lending platform aimed at and enhancing financial accessibility in Cambodia.